Schoolteam

Onze basisschool bestaat uit

een kleuterteam met een afdeling op het Gemeenteplein en een afdeling in Geneiken;
een team lagere school met enkel een afdeling op het Gemeenteplein.

Samen met de directie juf Ria en meester Jan vormen wij basisschool De Wegwijzer.

Directie

Juf Ria
directie@dewegwijzer-lummen.be
Meester Jan
directie@dewegwijzer-lummen.be

Secretariaat

Kleuterschool: Juf Betty
bettywellens@dewegwijzer-lummen.be

Lagere school: Juf Suzy
suzyveestraeten@dewegwijzer-lummen.be

Kleuterschool Geneiken

Instapklas: juf Marissa
marissaliesenborgs@dewegwijzer-lummen.be
Eerste kleuterklas: juf Nancy
nancygoris@dewegwijzer-lummen.be
Tweede kleuterklas: juf Erna
ernaminten@dewegwijzer-lummen.be
Derde kleuterklas: juf An
ancoenen@dewegwijzer-lummen.be

Kinderverzorgster: juf Ine

Turnleerkracht: meester Birger
birgerleten@dewegwijzer-lummen.be

Zorgcoördinator: juf Kirsten
zocokleuters@dewegwijzer-lummen.be

Kleuterschool Centrum

Instapklas: juf Veronique
veroniquewitters@dewegwijzer-lummen.be

Eerste kleuterklas A: juf Lientje
lientjevanluyd@dewegwijzer-lummen.be
Eerste kleuterklas B: juf Joline
jolinebodaer@dewegwijzer-lummen.be

Tweede kleuterklas A: juf Cindy
cindyboesmans@dewegwijzer-lummen.be
Tweede kleuterklas B: juf Liesbet & juf Anne-Sophie
liesbetkenens@dewegwijzer-lummen.be
annesophie.desmet@dewegwijzer-lummen.be

Derde kleuterklas A: juf Ann & juf Anne-Sophie
annopheide@dewegwijzer-lummen.be
annesophie.desmet@dewegwijzer-lummen.be
Derde kleuterklas B: juf Maggi
maggitheys@dewegwijzer-lummen.be

Kinderverzorgster: juf Kris

Turnleerkracht: meester Birger
birgerleten@dewegwijzer-lummen.be

Zorgcoördinator: juf Kirsten
zocokleuters@dewegwijzer-lummen.be

Lagere school

Eerste leerjaar A: juf Karina
karinajordens@dewegwijzer-lummen.be
Eerste leerjaar B: juf Susy
susyvanderstraeten@dewegwijzer-lummen.be
Eerste leerjaar C: juf Tina
tinaclaes@dewegwijzer-lummen.be

Tweede leerjaar A: juf Nina
ninadrijvers@dewegwijzer-lummen.be
Tweede leerjaar B: juf Ina & juf Hanne
inaberings@dewegwijzer-lummen.be

Derde leerjaar A: juf Karlien (interimaris meester Koen)
karlien.vanhoudt@dewegwijzer-lummen.be
koenluts@dewegwijzer-lummen.be
Derde leerjaar B: juf Anja & juf Tina
anjaboonen@dewegwijzer-lummen.be
tinaclaes@dewegwijzer-lummen.be

Vierde leerjaar A: juf Kayleigh (interimaris meester Dirk)
kayleighmaussen@dewegwijzer-lummen.be
dirkvaly@dewegwijzer-lummen.be
Vierde leerjaar B: meester Mark & juf Tina
markpansar@dewegwijzer-lummen.be
tinaclaes@dewegwijzer-lummen.be

Vijfde leerjaar A: juf Annick
annickgoyvaerts@dewegwijzer-lummen.be
Vijfde leerjaar B: meester Gunter
gunterschoofs@dewegwijzer-lummen.be

Zesde leerjaar A: meester Johan & juf Tina
johanvanesch@dewegwijzer-lummen.be
tinaclaes@dewegwijzer-lummen.be
Zesde leerjaar B: juf Lieve & meester Sven
lievehermans@dewegwijzer-lummen.be
svenrodiers@dewegwijzer-lummen.be

Ambulante leerkracht: meester Sven
svenrodiers@dewegwijzer-lummen.be

Turnleerkracht: meester Kevin
kevinvandeneynde@dewegwijzer-lummen.be

Zorgcoördinator: juf Evelien
zorgcoordinator@dewegwijzer-lummen.be